Günün fırsatı

İş Güvenliği Ayakkabısı

İş Güvenliği Ayakkabısı
İş Güvenliği Ayakkabısı İş Güvenliği Ayakkabısı İş Güvenliği Ayakkabısı
Marka: Pabuc Deposu
Ürün Kodu: 001
Stok Durumu: 1000
KDV Dahil: 38,50TL
KDV Hariç: 35,65TL

Mevcut Seçenekler:


* Numara Seçiniz:Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

İş Güvenliği Ayakkabısı
S2 ÇELİK BURUNLU İŞ AYAKKABISI
Koli : 10 Çift
Numara : 40-41-42-43-44-45
Renk : Siyah

 

Standart : EN ISO 20345 S1, S1P, S2, S3 EN ISO 20347, S1, S2,

 •  

  Koruma Kategorisi S1 A E

   

 • Deri: İş Ayakkabısı Mekap 101 Çelik Burunlu S1 iş ayakkabıları standardına uygun deri kullanılmaktadır. Baskılı cilt deri zorlu ortamlar için üretilmiştir. Kaliteli, yırtılma ve aşınmaya dayanıklı deridir.

   

  Çelik Burunlu İş Ayakkabıları Özellikleri: Çelik burunlu koruyucu mevcuttur. (Çelik burun koruyucu teki 82 gr’ dır.)Çelik burunun, 200 J eşdeğerinde bir darbeye ve 1500 daN eşdeğerinde bir yükün altında sıkışmaya karşı koruma sağlar.

   

  Anti Statik: Çift yoğunluklu poliüretan ( PU ) taban teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Antistatik özelliktedir.Antistatik ayakkabı; örneğin yanıcı ve parlayıcı maddeler ile buharları bulunan bir ortamda elektrostatik yüklenmenin tahliye yolu ile minimize edilmesi istenildiğinde kullanılmalıdır. Böylece kıvılcım atlaması riski önlenmiş olur.

   

  Şok Emici / Absorban: Taban topuk bölgesinde ekstra şok emici özelliği kullanıcıya artı bir konfor sağlar.

   

  Dış Taban: PU Ara Taban: Düşük yoğunluklu orta taban hafif ve esnekliğin yanı sıra topuk şoklarına ve titreşimlerine karşı mükemmel eğilim sağlar. PU Dış Taban: Aşınmaya, hidrokarbonlara ve yağlara karşı dirençli yüksek yoğunluklu PU dış taban, sıvıların akabildiği özel tasarım alt taban desenleri, kendini temizleyen radyal pabuçlar, basma noktasında takviye kanallar, topuk kısmında ekstra şok emicilik, anti statik

   

  İç Astar: Yapılan testlerde Dry Touch pamuğa göre nemi 10 kat daha hızlı emer. Suya dikey daldırılarak yapılan ölçümlerde Dry Touch pamuğa göre daha fazla su emiciliğe sahiptir.Çok yumuşak bir tuşesi olan Climatex kumaş, yüksek hava geçirgenliği sayesinde nefes alır ve hızlı su emiciliğine sahiptir. Çabuk kurur ve kuruluk hissi verir. Yüksek aşınma dayanımı, ter haslığı ve leke tutmazlığı pamuklu kumaşlara karşı üstünlük sağlar.

   

  Mostra / İç Tabanlık: Gözenekli yapısı ile hava geçirir ve ayakkabıkının havalandırılmasına yardımcı olur. Kullandığımız fusbetlerin ter ve su buharı emme kapasitesi yüksek olup kısa sürede emilen nemi geri verir ve hızla kurur. Fusbeddeki anti bakteriyellik ayakkabının içinde bakteri üremesine ve koku yapmasına engel olur. 30 derecede yıkanabilmektedir.

   

  - Çift yoğunluklu poliüretan taban teknolojisi.

  - Antistatik.

  Kaliteli, yırtılma ve aşınmaya dayanıklı deridir.

  - Şok absorbsiyonu ve yumuşaklığı sayesinde kullanıcıya en uygun konforu sağlar.

  - Hidrolize, aşınmaya ve kaymaya karşı dirençli poliüretan dış taban.

  - Yağa dayanıklı taban

  - 200 J'e kadar koruma sağlayan çelik burun. 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: