Hakkımızda

2013 tarihinden itibaren E-ticaret ve alışveriş trendlerini yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti, en avantajlı fırsatlar ile sunmaktayız.

Genç ve dinamik ekibimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her zaman ve her müşterimizin " en değerli " olduğu bilincindeyiz. Değerli müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti tek hedefimizdir.Satın alınan üründen memnun kalınmadığı takdirde 7 günlük süre içerisinde iptal&iade garantisi sunmaktayız. Ürün satın alındığında, siparişin tamamlandığı e-mail adreslerine sipariş detayını iletiyor, iptal&iade sürecinde Müşteri Hizmetleri tarafından e-mail ile müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

 

Siz değerli  üyelerimize, en iyi hizmeti en kısa sürede verebilmek adına tüm personelimiz azami gayret içersinde , sizlerin siparişlerinizin alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

Üyelerimizin güvenliği bizim için çok önemli, bu sebeple alışverişlerinizdeki bilgilerin gizliliği, bizler için önemlidir. Müşterilerimizin girmiş oluğu tüm bilgilere sadece müşterimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşterimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Kredi kartı bilgilerinizi, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kayıt etmemekteyiz.

PABUC DEPOSU TİCARET

İSTOÇ Bağcılar - İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri : 0 535 386 3 535

PabucDeposu.com hakkında her türlü destek için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

404: Not Found